مزیت وب سایت ناعادلانه – جستجوگرها و کلمات کلیدی مرتبط

در این مقاله شما باید هشت مرحله مهم را برای اطمینان از موفقیت در بهینه سازی موتور جستجو در سایت یاد بگیرید. بهینه سازی موتور جستجو یکی از اشکال مفید انتشار جدید ترافیک است. همچنین در اصل پیچیده ترین و دشوار است که به درستی تکمیل شود. شاید دوست داشته باشم کاملاً پیشرو و صادق باشم که ورود به صفحه اصلی Google برای هر کلمه کلیدی دشوار است.

به عبارت دیگر ، تمایل به نقاشی مونالیزا در هر سایت را داشته باشید ، اما فراموش نکنید که از هرکسی بخواهید به موزه بپردازد. من خواهم بود همه فن آوری و بدون بازاریابی. به یاد داشته باشید ، ما در مورد اهمیت حرکت ماشین صحبت کردیم ، نه؟

اخیراً درباره پست ها و مقالات مربوط به وبلاگ و فروم در مورد اینکه اگر با یک گروه نامطلوب Seo هستید چه کاری انجام دهید. همه توصیه های خوب ، اما گاهی اوقات این مشتری SEO بد نیست. بله ، درست است ، گاهی اوقات مشتری صرفاً سرنخی ندارد ، انتظارات نامعقولی دارد یا سناریوی “چمن سبزتر است” که توسط دیگران ارائه شده است ، پذیرفته می شود. بله ، بعضی اوقات مشتری ها بد هستند.

اولین چیزی که شما به طور واقعی در مورد بهینه سازی موتور جستجو دقیقاً می سئو  دانید موتورهای جستجو دقیقاً چیست و نحوه کار آنها چیست. صادقانه بگویم ، من هرگز فکر نمی کنم. از آنچه شنیده ام و از آنچه مشاهده کرده ام ، Google و کارهای داخلی آنها با در اختیار داشتن اختراعات مناسب مرتبط با زمان ، به صورت آنلاین رتبه بندی می شوند. این حتی اغلب در مقایسه با کل جهان یک اختراع بزرگتر است.

پس از مطالعه و جستجو بسیار ، با یک شرکت بهینه سازی موتور جستجو روبرو شدم که جایگاه خوبی در دنیای جستجوگرها دارد. گران به نظر می رسید ، اما قول داده بود که تحویل دهد. من هزینه ها را همراه با شروع روند پرداخت کردم. از من انتظار می رفت که صادقانه در این وب سایت کار کنم. انتظار می رفت که محتوای غنی از کلمات کلیدی را ارائه دهم یا در واقع پول نقد بیشتری برای نوشتن مطالب برای سایت اطلاعاتی خود در نظر بگیرم. از من انتظار می رفت که حتی مطالعه موتورسیکلت در این سایت را آسان کنم ، برنامه های ناوبری را تغییر دهم و در مورد بازاریابی زبان و مواردی که آنها “چسبندگی سایت” نامیده اند کار کنم چرا وقتی احساس می کنم همه کارها را انجام می دهم به آنها پول می دهم. این باید اشتباه باشد و من دارم پاره می شوم؟ من شرکت های سئو دیگری را دیده ام که می گویند آنها قانونی هستند. نیاز به ایجاد هرگونه تغییر دارند و آنها 100 صفحه از صفحات وب سایت من را اضافه می کنند که نوید بالاترین رتبه را می دهند. باید چکار کنم؟

مراقب لیست کلمات کلیدی خود باشید و فراموش نکنید که با جستجوی جدید سرعت خود را حفظ می کنید. منجر به تغییرات لازم در رتبه بندی موتور جستجوگر نیروی کار شود.

با این حال ، برای هر کسی که به فکر استخدام SEO باشد ، فکر می کنم جایی که آنها RRS را فوق العاده مهم است. ؟ زیرا اگر اطراف است. چگونه می توانند وب سایت خود را با یک رتبه بالا دریافت کنند ، چگونه ممکن است آنها برای دیگران رتبه بندی کنند؟ آنها نمی توانند!